ЖК по вул. Кондратюка

Житловий комплекс розташований в Оболонському районі м. Києва по Кондратюка 7, він відповідає найсучаснішим вимогам до якості життя. У безпосередній близькості від комплексу знаходяться ліс, водойми та паркові зони, а також зручні транспортні розв’язки і обширна інфраструктура мінського масиву, який визнаний одним з найбільш комфортних для проживання.
Перша черга, яку будувало ТОВ «ІБК»  включає в себе 26-ти поверховий житловий будинок на 540 квартир.
Будівля комплексу виконана за монолітно-каркасною технологією, яка є найкращим інженерним рішенням для сучасних житлових будинків. Стіни виконані з червоної цегли, що робить будинок максимально комфортним і екологічно чистим, а використання утепленого вентильованого фасаду робить вашу квартиру теплою і тихою. Встановлення в будинку сучасних швидкісних і безшумних ліфтів забезпечило мешканцям зручність і безпеку.
Житловий комплекс по вул. Кондратюка є володарем Всеукраїнської премії будівельного ринку – iBuild Ukraine у номінації «Кращий житловий комплекс року» (в 2011, 2012-2013 роках), а також визнаний кращим комплексом України в 2011-2013 роках за результатами відкритого інтернет-голосування, проведеного ІА «ЛІГАБізнесІнформ».