ЖК Златоустівський - житловий комплекс у Шевченківському районі столиці.

ЖК «Златоустівський» розташований практично в центрі Києва на перетині вулиць Дмитрівська, Чорновола і Полтавська. Недалеко проходить загальноміська дорожня магістраль – проспект Перемоги. В пішій доступності від будинку знаходяться дві станції метрополітену: «Лук’янівська» та «Політехнічний інститут».
ЖК «Златоустівський» – це двосекційний будинок бізнес-класу зі змінною поверховістю. Перші два поверхи – нежитлові приміщення, які здаються в оренду різним компаніям. Третій поверх є технічним. Висота типового поверху становить 3 м. Стіни будівлі зведені з керамічної цегли з утеплювачем. У комплексі передбачено п’ять ліфтів різної вантажопідйомності.
Новобуд розташовується практично в самому серці столиці, а це означає, що жителі комплексу зможуть щодня користуватися всіма перевагами розвиненої і насиченої інфраструктури Києва. У безпосередній близькості від будинку знаходиться безліч магазинів, супермаркети, цирк, торгово-розважальний центр, кінотеатр, ринок, поліклініка і лікарня, а також школи, ліцеї, гімназії.
Крім того, на прибудинковій території передбачено розміщення дитячого майданчика та облаштування комфортних зон відпочинку. А для автовласників побудований двоповерховий підземний паркінг.