Шановні партнери

Наша компанія була заснована в 2003 році і за час її роботи завоювала репутацію високотехнологічної, надійної і шанованої будівельної компанії. Знання та досвід професіоналів компанії ІБК дозволяють Вам значно скоротити фінансові витрати і прискорити терміни реалізації проектів.

На сьогодні ТОВ «ІБК» це:

Професійна генпідрядна організація, з повним циклом будівельно-монтажних та ремонтних робіт, яка володіє власними виробничими потужностями і технікою, що дозволяє забезпечувати єдиний контроль якості робіт, матеріалів і термінів виконання календарних графіків.
Сучасна система управління будівельними проектами, яка забезпечує високі стандарти будівництва, максимально можливу економію вкладення грошових коштів замовника в проект, своєчасне виконання робіт і,  відповідно, запуск запланованих бізнес процесів «точно в термін».
Більше 400 реалізованих будівельних проектів по всій Україні, у тому числі об’єкти з найвищими категоріями складності із застосуванням інноваційних технологій.
770 000 м2 виконаних будівельно монтажних та ремонтних робіт для таких замовників як ПрАТ «ХК «Київміськбуд», КП „Житлоінвестбуд-УКБ”, ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Енергополь-Україна», ТОВ «Адоніс Житло Буд», ВКФ ПП «Мава», Міністерство охорони здоров’я України та багато інших.